• 7/24 Hizmet Kalitesiyle
  • Hızlı Ulaşım : +90534 253 75 33

Hakkımızda

Dış Cephe Cam Temizliği olarak Ankaranın her bölgesinde bulunan iş merkezlerinizi, evlerinizi, ofislerinizi, kısaca insanların yaşadığı ve sağlığı için hijyene ihtiyaç duyduğu her alanı, toptan temizlik malzemesi satışı yapmanın da avantajıyla, hangi malzemeyi nerede kullanacağını bilen deneyimli ve eğitimli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizliği olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan deneyimli personellerimiz ile Ankara'da gerek kamu kurumu gerekse özel şirket ve konutların dış cephe cam temizlik hizmetlerini (120 metreyi bulan yüksek ve prestijli binaların) işinde deneyimli ve eğitimli personelleri ile gerçekleştirmektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği olarak temizlik yapılacak olan alana ücretsiz keşif imkanı sunmaktayız. Ankaren temizlik olarak temizlik yapılacak olan alan görülmeden verilen tekliflerin ne kadar ciddiyetsiz olduğunu ve işini profesyonelce yapan kişilerin hizmet vereceği alanı görerek ve burada netür malzeme ve makina kullanacağını tespit ettikten sonra teklifini sunması gerektiğini bilmekteyiz. bunu kendimize prensip etmenin de faydasını görmüş bulunmaktayız.

Dış Cephe Cam Temizliği olarak *çıkmayan leke yoktur, çıkarmasını bilen personel vardır* sözünü kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. bizlere güven duyarak bizleri tanıdıklarına tavsiye eden tüm müşterilerimize minnettarlarımızı sunarız. saygılarımızla.